Ar ir tau atrodo, kad plaukų kaukės reikalauja iš mūsų papildomo laiko, kurio ir taip viskam trūksta? Todėl jas tiesiog nutrenkiam į stalčiaus gilumą arba visai net neperkam. ⠀ Atliktas tyrimas parodė, kad tarp rečiausiai moterų naudojamų priemonių yra būtent plaukų kaukės - 48 proc. apklaustųjų jų išvis nenaudoja. ⠀ Šampūnas yra skirtas galvos odai, jis ją išvalo ir paruošia tolesniam plaukų formavimui. O balzamai, kaukės ir serumai atstato plauką, tad, jei norime gyvybingų, gražiai krintančių plaukų, traukime šiuos produktus iš stalčiaus gilumos į dienos šviesą.
1 taisyklė. Plaukų kaukę reikia naudoti ne rečiau kaip 1 kartą per savaitę.
2 taisyklė. Netepti ant skalpo, jei kaukė stipri, antraip išplauti plaukai gali atrodyti susiriebalavę prie šaknų. Jei kaukė lengva, naudokite ją užtepdama nuo šaknų iki galiukų, ant pastarųjų uždėkite didesnę kaukės dozę.
3 taisyklė. Užteptą kaukę tolygiai paskirstykite pirštais, tuomet peršukuokite retomis šukomis.
4 taisyklė. Nereikia kaukės laikyti ilgiau negu rekomenduoja gamintojas, nes permaitinti plaukai apsunksta, atrodo susiriebalavę.
Naudojimo ypatybės
Jei tik turite galimybę, labai gerai kauke pasinaudoti drėgnoje pirtyje. Minkšti ir švelnus - tokie taps Jūsų plaukai. Taip pat, jei po kaukės naudojimo plaukai liko sunkūs, lipnūs, ir, rodos, nešvarūs - ši kaukė Jūsų plaukams netinka. Ji yra per stipri. Rinkitės ne tokią stiprią kaukę. Jei vis dėlto Jūsų plaukų šaknys riebios, o galiukai labai sausi - šią “sunkią” kaukę naudokite tik plaukų galiukams.