Šepečiai

Plaukų šepečiai

ELLIPS – prekės ženklas visiems, kuriems svarbi plaukų priežiūra. Mūsų siūlomi aukštos kokybės Gorgeous ir kitų modelių plaukų šepečiai tinka ne tik kasdienei plaukų priežiūrai, tačiau ir progomis, įvaizdžio formavimui.

Jeigu norite pirkti geriausius šepečius, svarbu pasirinkti tą priemonę, kuri tiks jūsų plaukų tipui ir jūsų plaukams kylantiems iššūkiams spręsti. Štai, pavyzdžiui, Blowout plaukų džiovinimui skirtas šepetys tinka ir šukavimui bei prisitaiko prie net labiausiai susivelti linkusių, ilgų plaukų. Iš ELLIPS elektroninės parduotuvės internetu perkantys šepečius plaukams daug naudingos informacijos ras pačios prekės puslapyje.

Plaukų šepečiai labai svariai prisideda prie jūsų plaukų priežiūros rutinos rezultatų. Tinkamai pasirinkus šepetį lengviau ne tik šukuoti ir formuoti plaukus, tačiau jie taip ir nealinami, nepešiojami. 

Jeigu norite patrauklia kaina įsigyti ELLIPS plaukų šepečius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje ar užsienyje – įsidėkite prekes į krepšelį.

Saugus apmokėjimas, teigiami atsiliepimai, nemokamas pristatymas užsakymams nuo 20 eurų ir gausus kitų plaukų priežiūrai skirtų aksesuarų asortimentas užtikrins geriausią įmanomą patirtį apsiperkant!

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą