Mokėjimo būdai

Už savo užsakymus mūsų elektroninėje parduotuvėje gali sumokėti naudojantis 5 skirtingais atsiskaitymo būdais.

Mokėk per elektroninę bankininkystę

Atsiskaitymo metu pasirink norimą banką, kurio paslaugomis naudojiesi arba kitą apmokėjimo būdą. Pasirinkus norimą banką, prisijunk įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtink ir atlik mokėjimą už pasirinktas prekes.

Mokėk per Transfer Go

Apmokėti gali naudojantis TransferGo.com. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, tau bus pateikta išsami informacija kaip sklandžiai atlikti apmokėjimą.

Mokėk per PayPal

Apmokėti gali naudojantis PayPal.com. Pasirinkus apmokėjimą per PayPal sistemą, būsi nukreipta į apmokėjimo langą, kuriame turėsi prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti apmokėjimą.

Mokėk grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele kurjeriui pristačius prekes

Pasirinkus pristatymą į namus už prekes gali atsiskaityti atvykus kurjeriui grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Atsiskaitant grynaisiais prašome turėti kuo tikslesnę pinigų sumą. C.O.D. paslauga – atsiskaitymas grynais arba banko kortele pristatymo metu, papildomai apmokestinamas 1 Eur.

Atsiprašome, tačiau įprastų bankinių pavedimų nepriimame.

Dėmesio! Mes niekada nesiunčiame klientams el. pašto pranešimų, apie pasikeitusį, arba naują sąskaitos numerį, kuriuo reikėtų atlikti pavedimą.