Mokėjimo būdai

Už savo užsakymus www.ellips.lt elektroninėje parduotuvėje galite sumokėti naudojantis 5 skirtingais atsiskaitymo būdais.

1. Mokėkite per elektroninę bankininkystę 

Atsiskaitymo metu pasirinkite norimą banką, kurio paslaugomis naudojatės. Pasirinkus norimą banką, prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite ir atlikite mokėjimą už pasirinktas prekes.

2. Atsiskaitykite mokėjimo kortele

Jūsų patogumui galite atsiskaityti naudodami VISA arba MASTERCARD mokėjimo korteles. Jums reikės suvesti: kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės galiojimo datą, numerį ir apsaugos kodą - CVV, nurodytą kortelės parašo juostelėje (paskutiniai trys skaitmenys). 

3. Mokėkite per Transfer Go

Apmokėti galite naudojantis TransferGo.com. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Jums bus pateikta išsami informacija kaip sklandžiai atlikti apmokėjimą.

4. Mokėkite per PayPal

Apmokėti galite naudojantis PayPal.com. Pasirinkus apmokėjimą per PayPal sistemą, būsite nukreipti į apmokėjimo langą, kuriame turėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti apmokėjimą.

5. Mokėkite grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele kurjeriui pristačius prekes į namus

Pasirinkus pristatymą į namus, atsiimant siuntą už prekes galite atsiskaityti mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais. Atsiskaitant grynaisiais prašome turėti tikslią pinigų sumą. C.O.D. paslauga – atsiskaitymas grynais arba banko kortele pristatymo metu, papildomai apmokestinamas 1 Eur.

Atsiprašome, tačiau įprastų bankinių pavedimų nepriimame.

Dėmesio! Mes niekada nesiunčiame klientams el. pašto pranešimų, apie pasikeitusį, arba naują sąskaitos numerį, kuriuo reikėtų atlikti pavedimą.