Plaukų kaukės

ELLIPS plaukų kaukės su vitaminais A, C, E veikia kaip galingi antioksidantai, pasižymi stipriom kondicionuojančiom savybėm.

Sudėtyje NĖRA sulfatų (SLS, SLE), parabenų, formaldehido, ftalatų, dirbtinių dažiklių, mineralinio aliejaus, EDTA, talko, aliuminio. Veikia iš karto.

Pasirinkusi būtent tavo plaukams tinkančią kaukę, trokštamą plaukų vaizdą pasieksi greičiau.

Plaukų kaukės - Ellips Lietuva
Vidurvasario dovanos Vidurvasario dovanos
Taip taip!!! Vasara ne tai, kad įsibegėjo, bet net įgavo pagreitį ir visu greičiu atrodo juda link pabaigos. 🎈 O kad nebūtų liūdna, sugalvojome dovanas Jums! ** Užsisakant daugiau nei už 30 eur, gaukite DOVANŲ ELLIPS plaukų kaukę HAIR REPAIR (120 g).
Vidurvasario dovanos Vidurvasario dovanos
Taip taip!!! Vasara ne tai, kad įsibegėjo, bet net įgavo pagreitį ir visu greičiu atrodo juda link pabaigos. 🎈 O kad nebūtų liūdna, sugalvojome dovanas Jums! * Užsisakant bet kurią prekę www.ellips.lt gausite DOVANŲ ELLIPS plaukų kaukę NUTRI COLOR (20 g).
Dovanų kuponas Dovanų kuponas
Dovanų kuponas visoms Ellips.lt asortimento prekėms, kuris suteikia nuolaidą nurodytai sumai apsiperkant www.ellips.lt. Galimybė pasirinkti el. dovanų kuponą arba spausdintą.
15,00 € - 75,00 €
Noriu pirkti

Plaukų kaukės

Plaukų priežiūra visada reikalauja dėmesio ir pastangų. Tačiau kai pasirenkami tinkami produktai, priežiūra pasidaro lengvesnė ir džiugina geresniais rezultatais. Internetu jūs galite patogiai pirkti ELLIPS plaukų kaukes, kurios prisideda prie bendros plaukų būklės gerinimo ir konkrečių problemų sprendimo.

Plaukų kaukė – tai plaukų kosmetikos priemonė, kuria padengiami plaukai. Kaukę ant plaukų reikia laikyti numatytą laiką, per kurį sudėtyje esančios veikliosios medžiagos įsiskverbia į plauko struktūrą ar galvos odą.

ELLIPS plaukų kaukės – tai aukščiausios klasės ingredientus sudėtyje turinčios priemonės. Tiek ekspertų, tiek paprastų vartotojų atsiliepimai leidžia neabejoti ELLIPS kaukių plaukams kokybe. Paprastai, greitai ir patrauklia kaina įsigykite kaukes mūsų elektroninėje parduotuvėje, o mes jas pristatysime ne tik  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje vos per 1-3 darbo dienas, tačiau ir beveik bet kurioje šalyje užsienyje.

ELLIPS plaukų kaukių nauda ir savybės

ELLIPS prekių asortimente yra skirtingos plaukų kaukės. Jos skiriasi sudėtyje esančiomis veikliosiomis medžiagomis. Priklausomai nuo sudėties skiriasi ir nauda, kurią kaukė suteikia naudotojams. 

Štai, pavyzdžiui plaukų kaukės su keratinu, kaip Smooth & Silky Pro Keratin arba Hair Repair Pro Keratin padeda plaukų galiukams mažiau šakotis ir lūžinėti. Keratinas taip pat reikalingas norint plaukus apsaugoti nuo drėgmės ore bei sustiprinti plauko šaknį, suteikti jiems blizgesio.

Garbanotų plaukų priežiūra savaime kelia gana nemažai iššūkių. Labai ją palengvinti gali plaukų kaukė be sulfatų ir parabenų. Nors priemonės be sulfatų ir parabenų naudingos visiems plaukų tipams, garbanotas plaukas iš tokios sudėties, kurioje nėra šių medžiagų, gauna dar daugiau naudos. Produktas be sulfatų nepažeidžia plauko struktūros, o tai, kad sudėtyje nėra parabenų reiškia, kad plaukas neturėtų išsausėti ir skilinėti.

Specialios drėkinančios plaukų kaukės yra orientuotos į sausėti linkusius plaukus. ELLIPS drėkinančios arba plaukų kaukės sausiems plaukams sudėtyje turi tokių medžiagų kaip vitaminai A, C arba E bei alavijo kompleksas. Šios medžiagos turi natūralią savybę padėti ląstelėms išlaikyti drėgmę ir gali turėti kitų naudų. Jos priklauso nuo konkretaus, jūsų pasirinkto produkto. 

Prekių asortimente taip pat yra ir specialios plaukų kaukės blondinėms, tamsiaplaukėms bei dažytiems plaukams. Kiekvieno produkto puslapyje rasite naudingus ir išsamius aprašymus apie pasirinktos ELLIPS kaukės sudėtį, naudojimą bei kitų pirkėjų atsiliepimus. 

ELLIPS plaukų kaukės internetu

Internetu, sau patogiu metu įsigykite aukščiausios kokybės plaukų priežiūrai skirtas kaukes ir kitą ELLIPS kosmetiką būtent čia. 

Patrauklia kaina parduodamos plaukų kaukės puikiai tiks pradedančiosioms ar intensyviai savo plaukų priežiūra besirūpinančioms. Įsidėkite patikusius produktus į krepšelį, pasirinkite patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei mėgaukitės sveikesniais, gražiau atrodančiais bei puikiai prižiūrėtais plaukais.

Nedidelį kiekį Ellips plaukų kaukės tolygiai paskirstykite ant išplautų, bet vis dar drėgnų plaukų per visą jų ilgį, švelniai įtrinkite. Laikykite ne mažiau kaip 2 minutes ir išskalaukite. Rekomenduojama naudoti 1 kartą į savaitę.

Uždėjus kaukę, galite galvą apgaubti plastikine dušo kepurėle, tada apsukti galvą rankšluosčiu, kad susidarytų vakuumas. Dėl šilumos priemonė greičiau absorbuojasi į plauką.

Po plaukų kaukės būtinai naudokite kondicionierių, kad užvertumėte plauko žvynelius.

Plaukų kaukė yra tarsi mūsų plaukų apsauga, maistinės medžiagos, gyvybės eliksyras, kurį kasdien veikia plaukų džiovintuvai, tiesintuvai, dažymas, UV spinduliai, karštis ir šaltis, drėgnas ir sausas oras.

Plaukų kaukė veikia daug stipriau, negu plaukų kondicionierius, kurį naudojame kiekvieno plovimo metu. Plaukų kaukės tikslas - giliai pamaitinti ir sudrėkinti plauką, prisotinti aktyviomis medžiagomis.

Iš anksto suplanuokite, kuri diena yra Jūsų plaukų kaukės ritualo diena. Įprastai pakanka 1 kart/sav.

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą