Tepami vitaminai

ELLIPS vitaminai plaukams – tai vitaminų A, C, E, Provitamino B5 ir kitų veikliųjų medžiagų kompleksas.

Suteikia apsaugą nuo karščio (iki 220 °C), UV spindulių, chloro ir jūros druskų.

Neapsunkina organizmo, neriebaluoja plaukų, veikia akimirksniu, nes tepami tiesiai ant išplautų, bet vis dar drėgnų plaukų.

Tepami vitaminai plaukams - Ellips Lietuva
Dovanų kuponas Dovanų kuponas
Dovanų kuponas visoms Ellips.lt asortimento prekėms, kuris suteikia nuolaidą nurodytai sumai apsiperkant www.ellips.lt. Galimybė pasirinkti el. dovanų kuponą arba spausdintą.
15,00 € - 75,00 €
Noriu pirkti

Tepami vitaminai plaukams

Gražiai atrodantys ir sveiki plaukai dabar bus dar lengviau pasiekiamas tikslas. ELLIPS tepami vitaminai plaukams – tai aukščiausius kokybės standartus atitinkantys, tiek plaukų priežiūros ekspertų, tiek paprastų vartotojų pamėgti produktai. 

Juos galite patogiai ir paprastai pirkti internetu, tiesiog ELLIPS elektroninėje parduotuvėje. Siūlome ne tik išskirtinę, unikalią produkciją patrauklia kaina, tačiau ir patogų pristatymą ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje, tačiau taip pat ir beveik bet kur užsienyje.

Atsidarę sudominusios prekės puslapį galite artimiau susipažinti su kiekvienu produktu. Naudodamiesi informacija išsirinkite, kurie tepami plaukų vitaminai labiausiai atitiks jūsų lūkesčius ir poreikius. Kiekviena priemonė skiriasi savo teikiama nauda, tačiau tuo pat metu neapsunkina organizmo, neriebaluoja plaukų bei suteikia papildomos apsaugos nuo aplinkos poveikio. 

Tepamų vitaminų nauda plaukams

Vitaminai turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. ELLIPS produkcijos sudėtyje randami vitaminai A, C, E bei provitaminai B5. Kodėl jūsų dėmesio verti būtent tepami vitaminai plaukams? Tai – ne tik teigiami daugumos vartotojų atsiliepimai. Tepamų vitaminų plaukams nauda:

  • Vitaminai A, C ir E turi stiprias antioksidantines savybes. Jos leidžia geriau apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio, spartinti kolageno, reikalingo stipriems plaukams, gamybą.
  • Vitaminas C yra stipria prisideda prie plaukų slinkimo stabdymo.
  • Vitaminas B5 maitina pažeistus plaukus, skatina jų atsistatymą.

Kadangi prekių kategorijoje ELLIPS tepami vitaminai plaukams rasite tikrai įvairių produktų patrauklia kaina, svarbu pasirinkti tinkamai.

Silky Black Pro Keratin skirti vidutinio storumo arba storų plaukų priežiūrai. Šie vitaminai plaukams padeda juos pamaitinti, suteikia blizgesio jų neapsunkindami. 

Hair Repair Pro Keratin yra į pažeistų plaukų atstatymą orientuotas produktas, turintis daug vitaminų ir Pro-Keratin kompleksą sudėtyje su keratinu.

Smooth & Silky Pro Keratin vitaminai padeda išsausėjusiems plaukams atgauti drėgmę, glotnina juos bei lengvina iššukavimą, mažina elektrinimąsi.

Shiny Black produktas natūraliai tamsiems arba tamsia spalva dažytiems plaukams suteikia blizgesio ir juos pamaitina. 

Nutri Color plaukams skirti vitaminai yra pritaikyti dažytiems plaukams bei gali padėti atkurti prarastą blizgesį bei spalvos sodrumą.

Hair Vitality maitina plaukus bei padeda stabdant nepageidautiną jų slinkimą.

Hair Treatment vitaminų kompleksas plaukams sudėtyje turi medžiagas, kurios padeda mažinti plaukų lūžinėjimo ir skilinėjimo tikimybę. 

Na, o Smooth & Shiny produkto paskirtis yra lengvinti iššukavimą suteikiant kone visų tipų plaukams apimties.

Pirmasis teigiamas efektas matomas jau po pirmosios kapsulės. Tačiau tam, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti plaukų būklę, rekomenduojame tepamus vitaminus plaukams naudoti po kiekvieno plaukų plovimo ~ 2 - 3 mėnesius.

Ellips kapsulės yra draugiškos aplinkai, nes jų apvalkalas pagamintas iš natūralių, organiškai suyrančių medžiagų. Todėl priklausomai nuo temperatūros ir drėgmės – gali sukietėti arba suminkštėti. Dažnu atveju šaltuoju metų laiku kapsulės būna kietėsnės nei šiltuoju periodu. Rekomenduojam kapsules laikyti šiltesnėje vietoje (pvz., vonios kambaryje), taip pat prieš naudojimą palaikyti šiltuose delnuose ar lengvai pašildyti džiovintuvo srove, taip jos suminkštės. Jeigu kapsulės galiuko nepavyksta nutraukti pirštais, nukirpkite kosmetinėmis žirklutėmis.

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą