Rinkiniai plaukams

ELLIPS rinkiniai plaukams – tai atidžiai atrinkti ir paruošti priemonių plaukams rinkiniai šviesiaplaukėms, tamsiaplaukėms, pažeistiems plaukams arba plaukams pagal jų storį – ploniems, vidutinio storumo ar storiems.

Rinkiniai yra puikus pasirinkimas, jei nori išbandyti kelis produktus ir mokėti mažiau.

Rinkiniai plaukams - Ellips Lietuva
Dovanų kuponas Dovanų kuponas
Dovanų kuponas visoms Ellips.lt asortimento prekėms, kuris suteikia nuolaidą nurodytai sumai apsiperkant www.ellips.lt. Galimybė pasirinkti el. dovanų kuponą arba spausdintą.
15,00 € - 75,00 €
Noriu pirkti
Testavimo rinkinys, 8 vnt. Testavimo rinkinys, 8 vnt.
Patogus būdas ištestuoti skirtingus ELLIPS produktus mažose pakuotėse ir išsirinkti savo mėgstamiausius.
32,99 €
37,02 €
Noriu pirkti
Šiuo metu neturime
-4,03 €

Rinkiniai plaukams

Jeigu norite vienu kartu įsigyti įvairių priemonių spektrą, skirtą visavertei bei kokybiškai plaukų priežiūrai – ELLIPS rinkiniai plaukams yra puikus pasirinkimas. Visi plaukų priežiūros rinkiniai yra sudaryti iš įvairių, konkrečiam plaukų tipui skirtų arba konkrečiai problemai spręsti skirtų priemonių. Plonam ir lūžinėti linkusiam, dažytos spalvos, šviesiems ir/ar garbanotiems plaukams skirti rinkiniai tikrai verti dėmesio. 

Internetu patogu pirkti aukščiausios kokybės sudėtį turinčių produktų rinkinius ir vienu kartu išbandyti daug ELLIPS priemonių. Geriausi pirkėjų ir plaukų priežiūros specialistų atsiliepimai leidžia neabejoti tuo, kad ELLIPS plaukų priežiūros rinkinys turėtų būti naudingas pirkinys kone kiekvienai moteriai!

Kodėl verta pirkti rinkinį plaukams?

Nusprendus pirkti rinkinį, o ne pavienius produktus, jūs galite gauti dvejopą naudą. Visų pirma – rinkiniai plaukams yra sudaryti iš kelių skirtingų produktų, tad galima išbandyti kelių rūšių vitaminus, kaukes ar kitas priemones. Be to, parinktos priemonės yra skirtingų kategorijų, tačiau tinkamos naudoti tam pačiam tikslui. Pavyzdžiui, pasirinkus tamsiaplaukėms skirtus rinkinius gausite priemones – vitaminus ir kaukes, kurie tinka natūraliai tamsių arba dažytų plaukų maitinimui bei drėkinimui. Aiškia nauda pasižymi ir bet kurie kiti ELLIPS plaukų priežiūros rinkiniai, kaip kad: šviesiaplaukėms, storiems ar vidutinio storumo plaukams, ploniems, pažeistiems plaukams ir ne tik.

Antrasis privalumas, kurį verta paminėti – dažnai patrauklesnė rinkinių kaina. Pirkdami ELLIPS produktų plaukams rinkinį, gausite daugiausiai vertės mažesnėmis išlaidomis. Dažnu atveju, jeigu priemones pirktumėte atskirai, galutinė kaina būtų aukštesnė nei išsirinkus rinkinį. Trumpai tariant – rinkinys plaukams apsimoka ir dėl finansinės, ir dėl plaukams skirtos naudos!

ELLIPS rinkiniai plaukams internetu

Pasirinkus patikusį rinkinį, jį galite lengvai įsigyti vos keliais mygtukų paspaudimais. ELLIPS elektroninė parduotuvė pasirūpins, kad rinkinys plaukams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje jus pasiektų vos per 1-3 darbo dienas. Visus užsakymus iš ELLIPS elektroninės parduotuvės galime siųsti ir į užsienį.

Siūlome galimybę saugiai, jums patogiausiais, skirtingais būdais atsiskaityti už prekes bei nemokamą pristatymą užsakymams virš 20 eurų.  

Visi Ellips produktai yra sertifikuoti tarptautiniu Halal kokybės užtikrinimo standartu. Savo sudėtyje produktai neturi alkoholio, nėra bandoma su gyvūnai, produkcija yra vegetariška ir veganiška (išskyrus Hair Vitality, kuriuose yra medaus), o ją gaminant nenaudojama genetiškai modifikuotų organizamų (GMO). Gyvūninės medžiagos, kurių dažnai reikia gaminiui „surišti“, Ellips produktuose yra pakeičiamos augalinės kilmės ingredientais. Produktuose nėra šiurkščių konservantų, nėra parabenų. Produkcijos gamintojas išsiskiria itin pažangiomis gamybos technologijomis, aukštu produktų kokybės lygiu ir sveikatą tausojančia sudėtimi (GMP, HALAL, SAP, ISO:22716, ISO:22001, ISO/IEC:27001, ISO:14001, ISO:9001)

Kad išsirinktum sau tinkamiausią Ellips produktą, mes paruošėme testą apie plaukus. Užtruksi visai neilgai, o atsakiusi į 7 svarbiausius klausimus iš karto sulauksi rekomendacijos, kurie Ellips produktai tavo plaukams tinka labiausiai. Testas yra čia: www.ellips.lt/testas

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą