Kondicionieriai

Apgaubia plaukus apsauginiu sluoksniu jų neapsunkindami.

Plaukai tampa mažiau pažeidžiami. Naudojame profilaktiškai, kai norime grąžinti plaukų žvilgesį, jų švelnumą ir glotnumą. Visi ELLIPS serumai yra veganiški, be glitimo, parabenų ir alkoholio.

Plaukų kondicionieriai - Ellips Lietuva
Dovanų kuponas Dovanų kuponas
Dovanų kuponas visoms Ellips.lt asortimento prekėms, kuris suteikia nuolaidą nurodytai sumai apsiperkant www.ellips.lt. Galimybė pasirinkti el. dovanų kuponą arba spausdintą.
15,00 € - 75,00 €
Noriu pirkti

Plaukų kondicionieriai

Pilnavertei ir kokybiškai plaukų priežiūrai reikalingos aukštos kokybės priemonės. Plaukų kondicionieriai yra viena iš svarbiausių geros priežiūros rutinos dalių. ELLIPS kondicionieriai turi efektyvias ir naudingas sudedamąsias dalis dėl kurių plaukai atrodo geriau, gali kvepėti skaniau, o jūsų nebekamuos varginančios problemos. 

Visiškai 100% veganiškos sudėties, be glitimo, parabenų ir alkoholio gaminami ELLIPS kondicionieriai plaukams pelno aukščiausius įvertinimus iš plaukų priežiūros profesionalų bei paprastų vartotojų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite labai patogiai, tiesiog internetu pirkti aukščiausios kokybės plaukų kondicionierius iš ELLIPS asortimento. Nenuplaunami kondicionieriai ir serumai gali padėti įvairaus amžiaus, įvairius plaukų tipus turintiems vyrams ir moterims.

ELLIPS plaukų kondicionieriai – nauda ir asortimentas

Šioje prekių kategorijoje jūs rasite įvairius produktus. Populiariausi iš ELLIPS prekių katalogo yra dviejų rūšių plaukų kondicionieriai – Anti-ageing ULTRA TREATMENT bei Milkshake. Abu jie atlieka skirtingas funkcijas ir tinkamai panaudojus suteikia didžiulę naudą jūsų plaukams.

Pirmiausiai apžvelkime, kokią naudą apskritai turi kondicionieriai plaukams. Dažniausiai jis turi drėkinamąjį poveikį, tačiau kondicionierius gali taip pat padėti atkurti pažeisto plauko struktūrą, jį pamaitinti, apsaugoti nuo plaukų priežiūros prietaisų skleidžiamo karščio bei kitų išorinės aplinkos veiksnių.

ELLIPS Anti-ageing ULTRA TREATMENT produktas yra kondicionieriaus ir serumo derinys. Jis yra nenuplaunamas, o tai reiškia, kad jį reikia naudoti po galvos plovimo. Anti-ageing ULTRA TREATMENT kondicionierius tinka įvairių tipų plaukams, kurių savininkai jau pastebi pirmuosius senėjimo požymius. Su amžiumi plaukas natūraliai sausėja, dėl to pasidaro trapesnis, taip pat netenka ir žvilgesio. Atkuriamasis ELLIPS plaukų kondicionierius ir jo atsiliepimai rodo, kad naudojant galima atkurti natūralų plaukų keratiną, grąžinti žvilgesį ir tvirtumą savo plaukams.

Kita priemonė šioje kategorijoje yra Milkshake. Tai - kondicionierius garbanotiems plaukams ir ne tik. Iš tiesų Milkshake gali naudoti daug problemų su plaukais turintys asmenys bei visų kitų tipų plaukų šeimininkai, kurie nori, jog jų šukuosenos labiau paklustų ir džiugintų geriausia įmanoma išvaizda. Šis kondicionierius išsiskiria lengvu, maloniu kvapu bei padeda apsaugoti plaukus nuo UV spindulių keliamos žalos. 

Prekių puslapiuose rasite visą naudingą informaciją apie plaukų kondicionierius ir kaip juos naudoti, ELLIPS produktų sudėtį, savybes ir kitus aktualius niuansus. Taip pat bus pateikiami ir mūsų klientų atsiliepimai bei kitų, gerai suderinamų ELLIPS produktų rekomendacijos. 

ELLIPS plaukų kondicionieriai internetu

Jau atsakėme į klausimą „Kas tai yra plaukų kondicionierius?“, kokios yra jų bendros naudos ir kuo išsiskiria būtent ELLIPS siūlomos priemonės. Kiekvienam susidomėjusiam pirkėjui ar pirkėjai bus labai patogu šiuos kondicionierius įsigyti internetu. Patrauklia kaina, itin kokybiškas priemones gali įsigyti klientai iš visos Lietuvos bei užsienio. Prekes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose bei miesteliuose pristatysime vos per 1-3 darbo dienas. 

Be to, prekes įsigysite sau patogiu metu, nereikės laukti eilėse bei galėsite išsirinkti tinkamiausią atsiskaitymo metodą.

Jeigu kyla klausimų arba norite rekomendacijos, visada siūlome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo specialistus tiesiogiai. Skambinkite telefonu +37052140547 arba rašykite elektroninius laiškus į pagalba@ellips.lt

Ellips kondicionierių prieš naudojimą suplakite. Nedidelį kiekį užpurkškite ant drėgnų / sausų plaukų ar į delną ir modeliuok šukuoseną pagal poreikį. Nuplauti nereikia.

Itin patogus purkštukas, kurio pagalba lengva dulksna plačiai apgaubia plaukus nepaliekant priemonės vienoje vietoje.

Nenuplaunamą purškiamą kondicionierių plačiu antgaliu ypač rekomenduojama rinktis ploniems plaukams, kurie dažniausiai linkę veltis. Išpurkštas kondicionierius dulksna tolygiai padengs didesnį plaukų plotą. Nenuplautas kondicionierius plonus plaukus maitins ir drėkins ilgiau, todėl jie lengviau šukuosis ir atrodys puresni.

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą