Aksesuarai

Plaukų priežiūra yra neįsivaizduojama be šepečių, šukų, plaukų gumelių, segtukų ir kitų aksesuarų.

Skiriame daug dėmesio atrinkdami geriausius gamintojus ir Tavo plaukus tausojančius produktus, kuriuos galėtum naudoti su malonumu.

Išbandyk, tikimės Tau patiks taip pat!

Aksesuarai - Ellips Lietuva
Dovanų kuponas Dovanų kuponas
Dovanų kuponas visoms Ellips.lt asortimento prekėms, kuris suteikia nuolaidą nurodytai sumai apsiperkant www.ellips.lt. Galimybė pasirinkti el. dovanų kuponą arba spausdintą.
15,00 € - 75,00 €
Noriu pirkti
  1. Plaukų šepečius rekomenduojama gerai išplauti bent kartą per dvi savaites;
  2. Pirmiausia, išvalykite plaukus iš plaukų šepečio kiek tik įmanoma švariau;
  3. Į vandenį įpilkite sodos ir truputį šampūno;
  4. Skystį švelniai įtrinkite į plaukų šepetį ir palikite mirkti ~ 30 min.;
  5. Plaukų šepetį švariai išskalaukite po tekančiu vandeniu, išdžiovinkite.

Atidžiai rinkitės tiek plaukų gumeles, tiek lankelius ar segtukus: bet kokie smeigtukai, dantukai, karoliukai ir panašios detalė, jei liečiasi su plaukais ilgas valandas, turi neigiamos įtakos Jūsų plaukų būklei. Tiek dienos, tiek nakties metu rekomenduojama rinktis plaukų gumeles, kurios yra švelnaus pluošto, o svarbiausia neveržia, nespaudžia Jūsų plaukų.

Kalbant apie nakties metą, miegoti susirišus plaukus nėra jokia nuodėmė, tačiau svarbu atsižvelgti į du veiksnius – kaip plaukai surišti ir kokia plaukų gumelė naudojama. Geriausia prieš miegą susipinti laisvą kasą – taip plaukai nesivels, mažiau trinsis į pagalvę, o tai reiškia – bus sveikesni.  Antra taisyklė – plaukų gumelė turi būti be dekoro elementų, metalinių jungčių ir laisviau surišta nei įprastai nešiojate dieną. Jeigu ryte pavyksta ją lengvai iš plaukų išimti, nereikia narplioti, pešti ar kitaip žaloti plauko – gumelė miegui yra tinkama.

Sunku išsirinkti?

Atlik trumpą plaukų testą ir sužinok, koks produktas Tau tinka labiausiai

Atlikti testą