D.U.K.

1. Apie Ellips.lt

Apie Ellips.lt

Ellips.lt – tai interneto svetaine, kurioje gali įsigyti produktų plaukams.

Manome, kad visi – esame nuostabūs iš prigimties. O plaukams per visą istoriją buvo teikiamas reikšmingas vaidmuo: jie siejami su jaunatviškumu ir grožiu moterims, vyriškumu vyrams, tad pavargę, nusilpę, lūžinėjantys plaukai gali ne tik kalbėti apie organizmo pavargimą ar ligą, bet taip pat nervinti dėl priežiūros ar išvaizdos.

Mums patiems plaukų sveikatos ir grožio tema yra įdomi ir svarbi. Esame sukaupę nemažai žinių ir mielai dalinamės jomis su tavimi.

Būtinai mums parašyk, kaip tau sekasi naudoti ellips.lt produktus.

Kaip pirkti šioje parduotuvėje?

1. Išsirinkite tinkančią prekę;

2. Pasirinkite prekės talpą;

3. Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“. Pamatysite žinutę, kad prekė įdėta į krepšelį;

4. Peržiūrėkite krepšelį. Jeigu jame jau yra viskas, ko reikia, pasirinkite būdą, kuriuo jums prekes pristatysime;

5. Pasirinkus, spauskite mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“;

6. Užsiregistruokite suvesdami savo duomenis;

7. Patvirtinkite užsakymą spausdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Pasirinkite mokėjimo būdą. Sumokėkite tuo būdu.

Viskas – palaukite šiek tiek ir prekes mes atsiųsime! ?

Tavo užsakymą pristatyti norime kaip galima greičiau. Todėl savo užsakymą keisti arba atšaukti gali tik tuo atveju, jei pasirinkai apmokėjimo būdą per „PayPal“ arba „TransferGo“, tačiau apmokėjimo dar neatlikai. Norėdama atšaukti užsakymą, jeigu pasirinkai kitą mokėjimo būdą, susisiek su mumis el. paštu pagalba@ellips.lt

Paskyrą turėti patogu ir taupo laiką. Pavyzdžiui, turėdama paskyrą gali išsaugoti pristatymo adresą ir sąskaitos-faktūros duomenis. Tokiu atveju, kito apsipirkimo metu tau nebereikės dar kartą vesti visos informacijos. Be to, paskyroje gali matyti savo užsakymų istoriją. Norėtum susikurti paskyrą?

Taip, gali. Norėdama pirkti be registracijos, tiesiog užpildyk pirkimui skirtus duomenis. Gal visgi verta turėti paskyrą ir kitą kartą sutaupyti šiek tiek laiko? Prisijunk, jeigu apsisprendei: https://ellips.lt/paskyra/

Elektroninėje parduotuvėje www.ellips.lt įsigijamų prekių kiekis negali viršyti daugiau negu 10 vnt. tos pačios prekės. Jeigu tu nori pirkti daugiau – susisiek info@ellips.lt

Jeigu prekės šiuo metu nėra, įvesk savo el. pašto adresą, kurio laukelį rasi šalia dominančios prekės. Kai tik prekę turėsime, atsiųsime tau el. laišką!

Jeigu paskyroje yra klaidų arba duomenys pasikeitė ir tu negali jų pakeisti, kreipkitės į pagalba@ellips.lt. Mes labai rimtai žiūrime į asmens duomenų saugumą, todėl tokius atvejus vertiname kiekvieną atskirai.

Kaip užtikrinama Ellips tepamų vitaminų plaukams kokybė?

Visi Ellips produktai yra sertifikuoti tarptautiniu Halal kokybės užtikrinimo standartu. Savo sudėtyje produktai neturi alkoholio, nėra bandoma su gyvūnai, produkcija yra vegetariška ir veganiška (išskyrus Hair Vitality, kuriuose yra medaus), o ją gaminant nenaudojama genetiškai modifikuotų organizamų (GMO). Gyvūninės medžiagos, kurių dažnai reikia gaminiui „surišti“, Ellips produktuose yra pakeičiamos augalinės kilmės ingredientais. Produktuose nėra šiurkščių konservantų, nėra parabenų. Produkcijos gamintojas išsiskiria itin pažangiomis gamybos technologijomis, aukštu produktų kokybės lygiu ir sveikatą tausojančia sudėtimi (GMP, HALAL, SAP, ISO:22716, ISO:22001, ISO/IEC:27001, ISO:14001, ISO:9001).

Nors produktai nėra specialiai skirti naudoti nėščiosioms ar vaikams, tačiau pagal kosmetikos reglamentą nei vienas produktas nėra draudžiamas naudoti nėščiosioms bei vaikams.

Kapsulės turinį išpilk ir paskleisk ant delno. Švelniai ištepk išplautus, tačiau vis dar drėgnus plaukus per visą jų ilgį. Plaukų šaknų tepti nereikia. Leisk plaukams natūraliai pradžiūti apie 10 minučių. Po to džiovink kaip įprastai.

97 proc. mūsų klientų teigia, kad ellips vitaminai neriebaluoja ir neapsunkina plaukų.

Ne, nereikia. Plačiau kaip naudoti: https://ellips.lt/kaip-naudoti-ellips/

Ellips tepami vitaminai plaukams nėra pakaitalas geriamiems vitaminams. Tai išorinio naudojimo produktas tikslingai pritaikytas tik tavo plaukams pagal individualų plaukų tipą, suteikia išties greitą pageidaujamą efektą dėl kruopščiai subalansuotų plaukų būklę atkuriančių sertifikuotų ingredientų.

Iš jūsų atsiliepimų žinome, kad dažniausiai pirmasis teigiamas efektas matomas jau po pirmosios kapsulės. Tačiau tam, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti plaukų būklę, rekomenduojame juos naudoti po kiekvieno plaukų plovimo ~2-3 mėn.

Taip, tikrai galima, tačiau svarbu, kad po vieno plovimo naudotumėte tik vienos rūšies produktą. Pvz. Hair Vitality, kai jaučiate, kad plaukas tampa šiurkštus, trapesnis, suintensyvėja plaukų slinkimas. Tuo tarpu Hair Treatment/ Hair Repear, kai plaukams tenka intensyvesnis dažymo krūvis, karščio prietaisų naudojimas ir pan. Gyvenimo ritmas kartais būna nepastovus, kinta, todėl skirtingų tepamų vitaminų naudojimas po kiekvieno plovimo yra logiškas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad siekiant maksimalaus rezultato konkrečiu tikslu, pvz. plaukų galiukų skilinėjimo problema, reikėtų ~2 mėn. naudoti tą patį produktą.

Galima, tačiau dažnai mūsų klientai pastebi, kad naudojant Ellips tepamus vitaminus plaukams nebėra poreikio naudoti plaukų aliejaus.

Ellips tepami vitaminai plaukams nuo įprasto aliejaus plaukams pirmiausia skiriasi savo sudėtimi, lengva kosistencija, o svarbiausia neriebaluoja ir neapsunkina plaukų. Jūsų patogumui Ellips specialiai suskirstyti taip, kad būtų patogu naudoti neperdozuojant – viena kapsulė vienam kartui.

Ellips formulėje nėra tokių maisto alergenų kaip kiaušiniai, vėžiagyvių kiautai, lazdyno riešutai. Tačiau visuose Ellips tepamuose vitaminuose plaukams yra sojos, todėl sojai alergiški žmonės turėtų vengti šių produktų.

Ellips Hair Vitality sudėtyje yra medaus, ELLIPS Milkshake nenuplaunamame kondicionieriuje plaukams yra pieno ir kviečių baltymų, todėl šiems ingredientams alergiški žmonės taip pat turėtų vengti šių produkto dėl galimų alergijų.

Jeigu pastebėjote bet kokių alerginių reakcijų ir/arba šalutinių poveikių, nutraukite Ellips vartojimą ir dėl tolimesnių nurodymų, kreipkitės į gydytoją arba sveikatos priežiūros specialistą.

Visuose Ellips produktuose nėra ingredientų iš grūdinių produktų, todėl juose nėra ir glitimo.

Išskyrus Ellips Milkshake nenuplaunamą kondicionierių, kuriame yra kviečių baltymų.

Ellips plaukų kaukės nedidelį kiekį tolygiai paskirstyk ant išplautų, bet vis dar drėgnų plaukų per visą jų ilgį, švelniai įtrink. Laikyk 1-2 minutes ir išskalauk. Rekomenduojama naudoti 1 kartą į savaitę.

Ellips kondicionierių prieš naudojimą suplak. Nedidelį kiekį užpuršk ant drėgnų / sausų plaukų ar į delną ir modeliuok šukuoseną pagal poreikį. Nuplauti nereikia.

Kad tiksliau pasirinktumei, mes paruošėme testą apie plaukus. Užtruksi visai neilgai, o atsakiusi į 7 svarbiausius klausimus iš karto sulauksi rekomendacijos, kurie Ellips produktai tavo plaukams tinka. Testas yra čia: www.ellips.lt/testas

Ne, nėra.

ELLIPS kapsulės yra draugiškos aplinkai, nes jų apvalkalas pagamintas iš natūralių, organiškai suyrančių medžiagų. Todėl priklausomai nuo temperatūros ir drėgmės – gali sukietėti arba suminkštėti. Dažnu atveju šaltuoju metų laiku kapsulės būna kietėsnės nei šiltuoju periodu. Rekomenduojam kapsules laikyti šiltesnėje vietoje (pvz., vonios kambaryje) arba prieš naudojimą palaikyti šiltuose delnuose, taip jos suminkštės. Jeigu kapsulės galiuko nepavyksta nutraukti pirštais, nukirpk kosmetinėmis žirklutėmis.

Taip, tačiau remiantis EK (Europos Komisijos) duomenimis visi produktuose naudojami ingredientai yra saugūs. Didelės molekulinės masės junginiai pro odą negali prasiskverbti, todėl kenksmingų savybių neturi. Jie kondicionuoja plaukus, palengvina jų šukavimą, apsaugo nuo karščio, suteikia plaukams žvilgesio bei švelnu. Daugiau informacijos >>

Kadangi tai yra kasdienio naudojimo plaukų stiprinimo priemonė, todėl naudoti rekomenduojama po kiekvieno plaukų plovimo. Įprastai 50 kapsulių indelio užtenka ~3 mėnesiams, o 6 kapsulių plokštelės ~2 savaitėms.

Kokiais būdais galiu atsiskaityti?

Atsiskaityti už prekes gali 5 skirtingais apmokėjimo būdais: per elektroninę bankininkystę, mokėjimo kortelėmis, Transfer Go, Pay Pal, ir grynais pinigais ir mokėjimo kortelėmis, jeigu pristatymas pasirinktas per DPD kurjerį.

Pinigai nuo tavo asmeninės sąskaitos yra nuskaičiuojami priklausomai nuo šioje parduotuvėje pasirinkto apmokėjimo būdo. Pvz., pasirink dažniausiai naudojamą mokėjimo per el.bankininkystę būdą (banko pastato ikona), pasirink norimą banką ir prisijunk įprastu būdu. Sistema jau bus suformavusi mokėjimą už tavo prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtink ir atlik mokėjimą už pasirinktas prekes. Atlikus šiuos žingsnius, pinigai nuo tavo sąskaitos bus nuskaičiuojami tiesiogiai tuo pat metu.

Jei mokėjimas atmetamas arba nėra apdorojamas, pabandyk apmokėti už prekes naudojant kitą mokėjimo būdą.

Jeigu atlikus šiuos veiksmus apmokėti vis tiek negali, rekomenduojame susisiekti su savo finansine institucija (pvz. banku) ir pasiteirauti, ar jai žinoma operacijos atšaukimo priežastis. Tai gali būti dėl to, kad yra nustatyti konkretūs apribojimai, dėl kurių operacija gali būti atšaukta.

Taip, išrašome.

Kokios pristatymo galimybės yra ir kokie yra pristatymo mokesčiai?

Pristatymo būdai priklauso nuo pristatymo adreso. Patvirtinant pirkimą, parodysime Jums galimus pristatymo būdus ir kainą. Plačiau apie pristatymą.

Taip, gali. Tereikia pildant kontaktinius duomenis krepšelyje (prieš sumokant už prekes), pažymėti laukelį „Siųsti kitu adresu“.

El. paštu gausi pranešimą apie savo užsakymo būseną.

Taip pat el. laiške rasi siuntos sekimo kodą siuntos kelionei sekti, todėl galėsi tiksliai žinoti savo siuntos buvimo vietą.

Užsakymus siunčiame į visas pasaulio šalis. Plačiau apie pristatymą.

Užsakius ir apmokėjus iki 13:00 val., prekes paruošiame ir išsiunčiame tą pačią dieną (tik darbo dienomis).

Įprastai siuntas Lietuvoje pristatome per 1-3 d.d. (akcijų metu iki 5 d.d.).

Pristatymo terminas į užsienio šalis priklauso nuo regiono.

Daugiau informacijos apie siuntas į užsienio šalis.

Kokia jūsų grąžinimo politika? Kiek dienų turiu grąžinti prekę?

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. Plačiau apie prekių gražinimą.

Detali informacija kaip ir kokias prekes gali grąžinti.

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 7 darbo dienas, nuo to momento, kai gausime siuntą. Gavę netikusią prekę ar prekes, pinigus grąžinsime pavedimu į banko sąskaitą arba debetinę kortelę, iš kurios apmokėjai.

Ne. Kokybiškų grąžinamų/keičiamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Tavo užsakymą pristatyti norime kaip galima greičiau. Todėl savo užsakymą keisti gali tik tuo atveju, jei pasirinkai apmokėjimo būdą per PayPal arba TransferGo, tačiau apmokėjimo dar neatlikote.

Norėdama keisti savo užsakymą, susisiek su mumis el. paštu info@ellips.lt

Kitu atveju jei norite prekes pakeisti per elektroninę parduotuvę www.ellips.lt, tau reikės taikyti prekių grąžinimo procedūrą, t.y. gavus siuntą grąžinti mums prekes ir pateikti naują užsakymą.

Plačiau apie prekių grąžinimą.

Prekes gali grąžinti siunčiant jas per Omniva, DPD, Lietuvos paštą ar kurjerių tarnybą nurodytais adresais. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Jeigu turite galiojantį nuolaidos kodą, juo galite pasinaudoti atsiskaitymo už prekes metu, esant savo pirkinių krepšelyje.

Nuolaidos kodą įveskite į laukelį Nuolaidos kodas ir spauskite Pritaikyti.

Sistema automatiškai atnaujins užsakymo sumą.

Ne, nuolaidos kodas negali būti naudojamas kartu su kitais nuolaidos kodais tame pačiame užsakyme. Vieno užsakymo metu gali naudoti tik vieną nuolaidos kodą.

Kaip susisiekti?

Jeigu nerandi atsakymų į savo klausimus, susisiek:

Tel.: +370 5 2140547

El. paštu: info@ellips.lt

UAB „AIRSA”

Įmonės kodas 305212939

PVM kodas LT100012733312

A/s nr. LT887300010159507697 AB „Swedbank”

Apie Ellips.lt

Ellips.lt – tai interneto svetaine, kurioje gali įsigyti produktų plaukams.

Manome, kad visi – esame nuostabūs iš prigimties. O plaukams per visą istoriją buvo teikiamas reikšmingas vaidmuo: jie siejami su jaunatviškumu ir grožiu moterims, vyriškumu vyrams, tad pavargę, nusilpę, lūžinėjantys plaukai gali ne tik kalbėti apie organizmo pavargimą ar ligą, bet taip pat nervinti dėl priežiūros ar išvaizdos.

Mums patiems plaukų sveikatos ir grožio tema yra įdomi ir svarbi. Esame sukaupę nemažai žinių ir mielai dalinamės jomis su tavimi.

Būtinai mums parašyk, kaip tau sekasi naudoti ellips.lt produktus.

Kaip pirkti šioje parduotuvėje?

1. Išsirinkite tinkančią prekę;

2. Pasirinkite prekės talpą;

3. Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“. Pamatysite žinutę, kad prekė įdėta į krepšelį;

4. Peržiūrėkite krepšelį. Jeigu jame jau yra viskas, ko reikia, pasirinkite būdą, kuriuo jums prekes pristatysime;

5. Pasirinkus, spauskite mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“;

6. Užsiregistruokite suvesdami savo duomenis;

7. Patvirtinkite užsakymą spausdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Pasirinkite mokėjimo būdą. Sumokėkite tuo būdu.

Viskas – palaukite šiek tiek ir prekes mes atsiųsime! ?

Tavo užsakymą pristatyti norime kaip galima greičiau. Todėl savo užsakymą keisti arba atšaukti gali tik tuo atveju, jei pasirinkai apmokėjimo būdą per „PayPal“ arba „TransferGo“, tačiau apmokėjimo dar neatlikai. Norėdama atšaukti užsakymą, jeigu pasirinkai kitą mokėjimo būdą, susisiek su mumis el. paštu pagalba@ellips.lt

Paskyrą turėti patogu ir taupo laiką. Pavyzdžiui, turėdama paskyrą gali išsaugoti pristatymo adresą ir sąskaitos-faktūros duomenis. Tokiu atveju, kito apsipirkimo metu tau nebereikės dar kartą vesti visos informacijos. Be to, paskyroje gali matyti savo užsakymų istoriją. Norėtum susikurti paskyrą?

Taip, gali. Norėdama pirkti be registracijos, tiesiog užpildyk pirkimui skirtus duomenis. Gal visgi verta turėti paskyrą ir kitą kartą sutaupyti šiek tiek laiko? Prisijunk, jeigu apsisprendei: https://ellips.lt/paskyra/

Elektroninėje parduotuvėje www.ellips.lt įsigijamų prekių kiekis negali viršyti daugiau negu 10 vnt. tos pačios prekės. Jeigu tu nori pirkti daugiau – susisiek info@ellips.lt

Jeigu prekės šiuo metu nėra, įvesk savo el. pašto adresą, kurio laukelį rasi šalia dominančios prekės. Kai tik prekę turėsime, atsiųsime tau el. laišką!

Jeigu paskyroje yra klaidų arba duomenys pasikeitė ir tu negali jų pakeisti, kreipkitės į pagalba@ellips.lt. Mes labai rimtai žiūrime į asmens duomenų saugumą, todėl tokius atvejus vertiname kiekvieną atskirai.

Kaip užtikrinama Ellips tepamų vitaminų plaukams kokybė?

Visi Ellips produktai yra sertifikuoti tarptautiniu Halal kokybės užtikrinimo standartu. Savo sudėtyje produktai neturi alkoholio, nėra bandoma su gyvūnai, produkcija yra vegetariška ir veganiška (išskyrus Hair Vitality, kuriuose yra medaus), o ją gaminant nenaudojama genetiškai modifikuotų organizamų (GMO). Gyvūninės medžiagos, kurių dažnai reikia gaminiui „surišti“, Ellips produktuose yra pakeičiamos augalinės kilmės ingredientais. Produktuose nėra šiurkščių konservantų, nėra parabenų. Produkcijos gamintojas išsiskiria itin pažangiomis gamybos technologijomis, aukštu produktų kokybės lygiu ir sveikatą tausojančia sudėtimi (GMP, HALAL, SAP, ISO:22716, ISO:22001, ISO/IEC:27001, ISO:14001, ISO:9001).

Nors produktai nėra specialiai skirti naudoti nėščiosioms ar vaikams, tačiau pagal kosmetikos reglamentą nei vienas produktas nėra draudžiamas naudoti nėščiosioms bei vaikams.

Kapsulės turinį išpilk ir paskleisk ant delno. Švelniai ištepk išplautus, tačiau vis dar drėgnus plaukus per visą jų ilgį. Plaukų šaknų tepti nereikia. Leisk plaukams natūraliai pradžiūti apie 10 minučių. Po to džiovink kaip įprastai.

97 proc. mūsų klientų teigia, kad ellips vitaminai neriebaluoja ir neapsunkina plaukų.

Ne, nereikia. Plačiau kaip naudoti: https://ellips.lt/kaip-naudoti-ellips/

Ellips tepami vitaminai plaukams nėra pakaitalas geriamiems vitaminams. Tai išorinio naudojimo produktas tikslingai pritaikytas tik tavo plaukams pagal individualų plaukų tipą, suteikia išties greitą pageidaujamą efektą dėl kruopščiai subalansuotų plaukų būklę atkuriančių sertifikuotų ingredientų.

Iš jūsų atsiliepimų žinome, kad dažniausiai pirmasis teigiamas efektas matomas jau po pirmosios kapsulės. Tačiau tam, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti plaukų būklę, rekomenduojame juos naudoti po kiekvieno plaukų plovimo ~2-3 mėn.

Taip, tikrai galima, tačiau svarbu, kad po vieno plovimo naudotumėte tik vienos rūšies produktą. Pvz. Hair Vitality, kai jaučiate, kad plaukas tampa šiurkštus, trapesnis, suintensyvėja plaukų slinkimas. Tuo tarpu Hair Treatment/ Hair Repear, kai plaukams tenka intensyvesnis dažymo krūvis, karščio prietaisų naudojimas ir pan. Gyvenimo ritmas kartais būna nepastovus, kinta, todėl skirtingų tepamų vitaminų naudojimas po kiekvieno plovimo yra logiškas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad siekiant maksimalaus rezultato konkrečiu tikslu, pvz. plaukų galiukų skilinėjimo problema, reikėtų ~2 mėn. naudoti tą patį produktą.

Galima, tačiau dažnai mūsų klientai pastebi, kad naudojant Ellips tepamus vitaminus plaukams nebėra poreikio naudoti plaukų aliejaus.

Ellips tepami vitaminai plaukams nuo įprasto aliejaus plaukams pirmiausia skiriasi savo sudėtimi, lengva kosistencija, o svarbiausia neriebaluoja ir neapsunkina plaukų. Jūsų patogumui Ellips specialiai suskirstyti taip, kad būtų patogu naudoti neperdozuojant – viena kapsulė vienam kartui.

Ellips formulėje nėra tokių maisto alergenų kaip kiaušiniai, vėžiagyvių kiautai, lazdyno riešutai. Tačiau visuose Ellips tepamuose vitaminuose plaukams yra sojos, todėl sojai alergiški žmonės turėtų vengti šių produktų.

Ellips Hair Vitality sudėtyje yra medaus, ELLIPS Milkshake nenuplaunamame kondicionieriuje plaukams yra pieno ir kviečių baltymų, todėl šiems ingredientams alergiški žmonės taip pat turėtų vengti šių produkto dėl galimų alergijų.

Jeigu pastebėjote bet kokių alerginių reakcijų ir/arba šalutinių poveikių, nutraukite Ellips vartojimą ir dėl tolimesnių nurodymų, kreipkitės į gydytoją arba sveikatos priežiūros specialistą.

Visuose Ellips produktuose nėra ingredientų iš grūdinių produktų, todėl juose nėra ir glitimo.

Išskyrus Ellips Milkshake nenuplaunamą kondicionierių, kuriame yra kviečių baltymų.

Ellips plaukų kaukės nedidelį kiekį tolygiai paskirstyk ant išplautų, bet vis dar drėgnų plaukų per visą jų ilgį, švelniai įtrink. Laikyk 1-2 minutes ir išskalauk. Rekomenduojama naudoti 1 kartą į savaitę.

Ellips kondicionierių prieš naudojimą suplak. Nedidelį kiekį užpuršk ant drėgnų / sausų plaukų ar į delną ir modeliuok šukuoseną pagal poreikį. Nuplauti nereikia.

Kad tiksliau pasirinktumei, mes paruošėme testą apie plaukus. Užtruksi visai neilgai, o atsakiusi į 7 svarbiausius klausimus iš karto sulauksi rekomendacijos, kurie Ellips produktai tavo plaukams tinka. Testas yra čia: www.ellips.lt/testas

Ne, nėra.

ELLIPS kapsulės yra draugiškos aplinkai, nes jų apvalkalas pagamintas iš natūralių, organiškai suyrančių medžiagų. Todėl priklausomai nuo temperatūros ir drėgmės – gali sukietėti arba suminkštėti. Dažnu atveju šaltuoju metų laiku kapsulės būna kietėsnės nei šiltuoju periodu. Rekomenduojam kapsules laikyti šiltesnėje vietoje (pvz., vonios kambaryje) arba prieš naudojimą palaikyti šiltuose delnuose, taip jos suminkštės. Jeigu kapsulės galiuko nepavyksta nutraukti pirštais, nukirpk kosmetinėmis žirklutėmis.

Taip, tačiau remiantis EK (Europos Komisijos) duomenimis visi produktuose naudojami ingredientai yra saugūs. Didelės molekulinės masės junginiai pro odą negali prasiskverbti, todėl kenksmingų savybių neturi. Jie kondicionuoja plaukus, palengvina jų šukavimą, apsaugo nuo karščio, suteikia plaukams žvilgesio bei švelnu. Daugiau informacijos >>

Kadangi tai yra kasdienio naudojimo plaukų stiprinimo priemonė, todėl naudoti rekomenduojama po kiekvieno plaukų plovimo. Įprastai 50 kapsulių indelio užtenka ~3 mėnesiams, o 6 kapsulių plokštelės ~2 savaitėms.

Kokiais būdais galiu atsiskaityti?

Atsiskaityti už prekes gali 5 skirtingais apmokėjimo būdais: per elektroninę bankininkystę, mokėjimo kortelėmis, Transfer Go, Pay Pal, ir grynais pinigais ir mokėjimo kortelėmis, jeigu pristatymas pasirinktas per DPD kurjerį.

Pinigai nuo tavo asmeninės sąskaitos yra nuskaičiuojami priklausomai nuo šioje parduotuvėje pasirinkto apmokėjimo būdo. Pvz., pasirink dažniausiai naudojamą mokėjimo per el.bankininkystę būdą (banko pastato ikona), pasirink norimą banką ir prisijunk įprastu būdu. Sistema jau bus suformavusi mokėjimą už tavo prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtink ir atlik mokėjimą už pasirinktas prekes. Atlikus šiuos žingsnius, pinigai nuo tavo sąskaitos bus nuskaičiuojami tiesiogiai tuo pat metu.

Jei mokėjimas atmetamas arba nėra apdorojamas, pabandyk apmokėti už prekes naudojant kitą mokėjimo būdą.

Jeigu atlikus šiuos veiksmus apmokėti vis tiek negali, rekomenduojame susisiekti su savo finansine institucija (pvz. banku) ir pasiteirauti, ar jai žinoma operacijos atšaukimo priežastis. Tai gali būti dėl to, kad yra nustatyti konkretūs apribojimai, dėl kurių operacija gali būti atšaukta.

Taip, išrašome.

Kokios pristatymo galimybės yra ir kokie yra pristatymo mokesčiai?

Pristatymo būdai priklauso nuo pristatymo adreso. Patvirtinant pirkimą, parodysime Jums galimus pristatymo būdus ir kainą. Plačiau apie pristatymą.

Taip, gali. Tereikia pildant kontaktinius duomenis krepšelyje (prieš sumokant už prekes), pažymėti laukelį „Siųsti kitu adresu“.

El. paštu gausi pranešimą apie savo užsakymo būseną.

Taip pat el. laiške rasi siuntos sekimo kodą siuntos kelionei sekti, todėl galėsi tiksliai žinoti savo siuntos buvimo vietą.

Užsakymus siunčiame į visas pasaulio šalis. Plačiau apie pristatymą.

Užsakius ir apmokėjus iki 13:00 val., prekes paruošiame ir išsiunčiame tą pačią dieną (tik darbo dienomis).

Įprastai siuntas Lietuvoje pristatome per 1-3 d.d. (akcijų metu iki 5 d.d.).

Pristatymo terminas į užsienio šalis priklauso nuo regiono.

Daugiau informacijos apie siuntas į užsienio šalis.

Kokia jūsų grąžinimo politika? Kiek dienų turiu grąžinti prekę?

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. Plačiau apie prekių gražinimą.

Detali informacija kaip ir kokias prekes gali grąžinti.

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 7 darbo dienas, nuo to momento, kai gausime siuntą. Gavę netikusią prekę ar prekes, pinigus grąžinsime pavedimu į banko sąskaitą arba debetinę kortelę, iš kurios apmokėjai.

Ne. Kokybiškų grąžinamų/keičiamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Tavo užsakymą pristatyti norime kaip galima greičiau. Todėl savo užsakymą keisti gali tik tuo atveju, jei pasirinkai apmokėjimo būdą per PayPal arba TransferGo, tačiau apmokėjimo dar neatlikote.

Norėdama keisti savo užsakymą, susisiek su mumis el. paštu info@ellips.lt

Kitu atveju jei norite prekes pakeisti per elektroninę parduotuvę www.ellips.lt, tau reikės taikyti prekių grąžinimo procedūrą, t.y. gavus siuntą grąžinti mums prekes ir pateikti naują užsakymą.

Plačiau apie prekių grąžinimą.

Prekes gali grąžinti siunčiant jas per Omniva, DPD, Lietuvos paštą ar kurjerių tarnybą nurodytais adresais. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Jeigu turite galiojantį nuolaidos kodą, juo galite pasinaudoti atsiskaitymo už prekes metu, esant savo pirkinių krepšelyje.

Nuolaidos kodą įveskite į laukelį Nuolaidos kodas ir spauskite Pritaikyti.

Sistema automatiškai atnaujins užsakymo sumą.

Ne, nuolaidos kodas negali būti naudojamas kartu su kitais nuolaidos kodais tame pačiame užsakyme. Vieno užsakymo metu gali naudoti tik vieną nuolaidos kodą.

Kaip susisiekti?

Jeigu nerandi atsakymų į savo klausimus, susisiek:

Tel.: +370 5 2140547

El. paštu: info@ellips.lt

UAB „AIRSA”

Įmonės kodas 305212939

PVM kodas LT100012733312

A/s nr. LT887300010159507697 AB „Swedbank”