Priauginti plaukai: pagalba ar mada?

Kenksminga, juokinga ar … išsigelbėjimas?

Vieni sako, jog tai kenksminga, kiti štai skuba reikšti savo nuomonę, jog moterys atrodo juokingai, o dar kitiems (tiksliau kitoms), tai tarsi išsigelbėjimas, kai tankiais ir ilgais plaukais gamta neapdovanojo arba tam tikri gyvenimo tarpsniai paliko negrįžtamus pėdsakus. Tad šiandien plačiau susipažinkime – kas yra plaukų priauginimas ir kaip prižiūrėti priaugintus plaukus?

Kas yra plaukų priauginimas?

Tai dirbtinių ar natūralių sruogų pridėjimas prie jūsų natūralių plaukų. Specialistai sako, kad aukščiausios kokybės yra natūralūs kito žmogaus plaukai, kurių plaukų storis nesiskiria, kadangi yra nuo vieno donoro. Geriausi tie, kurie niekada nėra buvę chemiškai prieš tai apdoroti, neapdirbti jokiomis cheminėmis medžiagomis, kurios nusiplauna nešiojimo metu. Idealiausia, kai plaukai yra dukart atrinkti (plaukų galai yra stori bei sveiki) ir nukirpti pagal plaukų augimo kryptį, su plauko kutikule ir viso proceso metu yra laikomi pagal jų augimo kyptį. Tokie plaukai nesišiaušia, nesivelia. Plaukų nešiojimo laikas – iki 2 metų.

Priauginimas galimas keliais būdais:

  • priauginimas keratinu ⠀
  • priauginimas žiedeliais⠀
  • juostinis plaukų priauginimas ⠀
  • sruogų priauginimas prie kasos⠀
  • priauginimas priklijuojant klijais

Išbandžusios šiuos būdus dalinasi, kad populiariausia plaukus prisiauginti ultragarsu ar karštu būdu su keratino kapsulėmis. Taip priauginti plaukai mažiausiai pažeidžia natūralius plaukus, kadangi neturi jokių aštrių detalių, nevelia plaukų ir jų beveik nesijaučia.Taip pat šis būdas leidžia išgauti natūraliausią efektą, jis yra ilgiausiai nešiojamas. Ar tikrai? Kokie Jūsų atsiliepimai?

Kaip prižiūrėti priaugintus plaukus?

  • Plovimas. Plaukai turi būti plaunami stovint duše arba atlošus vonioje. Jokiu būdu negalima pasilenkus plauti galvą, nes plaukai yra tada tempiami. Išplautus plaukus nusausinkite rankšluosčiu, vis dar drėgnus itin tinka ištepti ELLIPS tepamais vitaminais plaukams. Tai plaukams suteiks glotnumo ir žvilgesio. Tik venkite tų vietų, kur yra kapsulės. Jos gali suminkštėti ir neatlaikyti reikiamo laiko.
  • Džiovinimas. Iššukavus patartina leisti plaukams natūraliai išdžiūti, tačiau juos džiovinti galima. Džiovinant karšta oro srove laikykite toliau nuo plaukų, kad gavusi karščio kapsulė neišsilydytų, taip pat ir tiesinant plaukus, geriau tiesintuvu arti kapsulės neliesti. ⠀
  • Formavimas. Specialistai rekomenduoja naudoti natūralių šerių plaukų šukas. Jos taip nedrasko plaukų ir neužkliūva už kapsulių. Priaugintus plaukus galima garbanoti, tiesinti, šukuoti, daryti įvairiausias šukuosenas. Patartina naudoti priemones nuo karščio. Visi ELLIPS Tepamų vitaminų produktai turi apsaugą nuo karščio ir UV spindulių. Vis dėlto rekomenduojama vengti tepti tose vietose, kur yra priauginimo kapsulės, kad šios per laiką nesuminkštėtų ir išlaikytų numatytą laiko tarpą.
  • Plaukų dažymas. Planuokite iš anksto. Nusidažykite savo plaukus prieš plaukų priauginimą. Plaukų priauginimo meistrė parinks priauginamas sruogas pagal jūsų turimą plaukų spalvą. Plaukai gali būti priauginami kelių atspalvių, dedant poros spalvų sruogeles ir jas maišant, siekiant visiškai priderinti prie jūsų esamų plaukų spalvos. Vėliau priaugintus plaukus galima šviesinti, tamsinti, tonuoti. Svarbu: būtinai pasitikrinkite, jog naudojami plaukų dažai būtų be aliejų ir neardantys kapsulių.
  • Miegas. Prieš einant miegoti priauginti plaukai turi būti gerai iššukuoti nuo šaknų iki pat galiukų. Jeigu priauginti plaukai yra ilgesni negu 40 cm rekomenduojama juos susirišti arba susipinti kasą. Negalima eiti miegoti su šlapiais priaugintais plaukais, kadangi jie gali susivelti ir vėliau juos bus labai sunku iššukuoti.

Ne be reikalo yra posakis „Jeigu moteris nori kažką pakeisti savo gyvenime, ji gali pradėti nuo šukuosenos“. Visiškai kitas kirpimas ar spalva ištraukia žmogų iš įprastos kasdienybės ir priverčia elgtis kitaip gyvenime. Jei širdis sako, jei rankos teisiasi, jei kojos neša – pirmyn. Tik nepamirškite – kiekviena esame nuostabi iš prigimties!⠀